tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: System
bs: Sistem

en: Clone
bs: Klon

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
