tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: System
eo: Sistemo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
