tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Submitted
fi: Lisätty

en: System
fi: Järjestelmä

en: Owner
fi: Omistaja

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Queued
fi: Jonossa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Output
fi: Tuloste

en: Webform submission
fi: Verkkolomakkeen lähetys

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
