tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Completed
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
