tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Submitted
gl: Enviado

en: System
gl: Sistema

en: Owner
gl: Propietario

en: Clone
gl: Clonar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Condition
gl: Condición

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Output
gl: Saída

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
