tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: System
hr: Sustav

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
