tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Submitted
hu: Beküldött

en: System
hu: Rendszer

en: Desc
hu: Csökk

en: jobs
hu: munkák

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Jobs
hu: Munkák

en: Clone
hu: Klónozás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Condition
hu: Feltétel

en: Queued
hu: Sorbaállítva

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Output
hu: Kimenet

en: Webform submission
hu: Űrlap eredmény

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: No jobs found.
hu: Nem találhatóak feladatok.
