tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
