tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт
