tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Submitted
lt: Pateikta

en: System
lt: Sistema

en: Desc
lt: Maž

en: Owner
lt: Savininkas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Asc
lt: Did
