tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: System
lv: Sistēma

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Clone
lv: Klonēt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
