tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Author
ms: Pengarang

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: edit
ms: sunting

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: System
ms: Sistem

en: Desc
ms: Menurun

en: Owner
ms: Pemilik

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Failed
ms: Gagal

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
