tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Jobs
pl: Oferty

en: Clone
pl: Klonuj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Condition
pl: Warunek

en: Queued
pl: Zakolejkowane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Running
pl: Uruchomione

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Webform submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: No jobs found.
pl: Nie znaleziono ofert.
