tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Submitted
ru: Отправлено

en: System
ru: Система

en: Desc
ru: По убыванию

en: job
ru: работа

en: Owner
ru: Владелец

en: Clone
ru: Клонировать

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Condition
ru: Условие

en: Queued
ru: Очередь

en: Changed
ru: Изменение

en: Completed
ru: Завершено

en: Failed
ru: Не удалось

en: Allocation
ru: Размещение

en: Running
ru: Запущен

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Output
ru: Вывод

en: Core settings
ru: Установки ядра

en: Webform submission
ru: Отправление веб-форм

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Restart
ru: Перезапустить

en: CSS URL
ru: URL CSS
