tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Condition
sr: Услов

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено
