tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Refresh
eu: Berritu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Submitted
eu: Bidalia

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Clone
eu: Klonatu

en: Condition
eu: Baldintza

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Webform submission
eu: Webform bidalketak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
