tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: System
is: Kerfi

en: Owner
is: Eigandi

en: Clone
is: Klóna

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Completed
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
