tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ
