tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
