tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
