tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Submitted
sk: Odoslané

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Clone
sk: Klonovať

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Condition
sk: Podmienka

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
