tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to ta translation catalogue (32 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Clone
ta: போலிகை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Queued
ta: வரிசைப்படுத்திய

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Output
ta: வெளியீடு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
