tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: System
mn: Систем

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
