tapis_system (1.4.1-alpha4) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Value
is: Virði

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Category
is: Bólkur

en: View
is: Vís

en: Modules
is: Mótul

en: Updated
is: Dagført

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Host
is: Vertstelda

en: System
is: Kervi

en: Port
is: Portur

en: Authored on
is: Skrivað tann
