tapis_system (1.4.1-alpha4) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Category
lv: Kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Host
lv: Serveris

en: System
lv: Sistēma

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Port
lv: Ports

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Private key
lv: Privātā atslēga
