tapis_system (1.4.1-alpha4) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
