tapis_system (1.4.1-alpha4) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Category
sl: Kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Modules
sl: Moduli

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: System
sl: Sistem

en: Owner
sl: Lastnik

en: Port
sl: Vrata

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
