tapis_system (1.4.1-alpha4) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Category
sq: Kategoria

en: View
sq: Shfaq

en: Modules
sq: Modulët

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: System
sq: Sistemi

en: Authored on
sq: Krijuar më
