tapis_system (1.4.1-alpha5) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Host
hy: Հոսթ

en: System
hy: Համակարգ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Port
hy: Պորտ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
