tapis_system (1.4.1-alpha5) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: none
ka: არცერთი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Label
ka: სათაური

en: Modules
ka: მოდულები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Host
ka: ჰოსტი

en: System
ka: სისტემა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Port
ka: პორტი

en: Authored on
ka: დაიწერა
