tapis_system (1.4.1-alpha6) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Port
km: ច្រក

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
