tapis_system (1.4.1-alpha6) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Private
ms: Persendirian

en: Author
ms: Pengarang

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: none
ms: tiada

en: Category
ms: Kategori

en: Summary
ms: Ringkasan

en: View
ms: Pandangan

en: Modules
ms: Modul-modul

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Host
ms: Hos

en: System
ms: Sistem

en: Owner
ms: Pemilik

en: Authored on
ms: Dikarang pada
