tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: none
am: ምንም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
