tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel
