tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: none
bs: ništa

en: Category
bs: Kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Modules
bs: Moduli

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: System
bs: Sistem

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
