tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: none
el: κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Port
el: Θύρα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
