tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Modules
et: Moodulid

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Data type
et: Andmetüüp

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Share
et: Jaga

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Root directory
et: Juurkataloog

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Execute
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: queue
et: järjekord

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
