tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Private
he: פרטי

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: none
he: ללא

en: Category
he: קטגוריה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Modules
he: רכיבים

en: Notes
he: הערות

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Host
he: שם שרת

en: System
he: מערכת

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Share
he: שיתוף

en: Port
he: פורט

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Execute
he: ביצוע

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
