tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: none
jv: ora ana

en: Category
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
