tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Private
kk: Жеке

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Host
kk: Хост

en: System
kk: Системасы

en: Authored on
kk: Уақыты
