tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Private
ku: تایبەت

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Owner
ku: خاوەن

en: Port
ku: دەروازە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
