tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Modules
mk: Модули

en: - All -
mk: - Сите -
