tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Modules
my: Module များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: System
my: စနစ်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
