tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: none
nn: ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Notes
nn: Notat

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
