tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: none
os: нæй

en: Category
os: Категори

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд

en: Modules
os: Модултæ
