tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Private
pl: Prywatne

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Enabled
pl: Włączone

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: none
pl: brak

en: Category
pl: Kategoria

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Modules
pl: Moduły

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Data type
pl: Typ danych

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Share
pl: Udostępnij

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Root directory
pl: Najwyższy katalog

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Maximum time
pl: Czas maksymalny

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: queue
pl: kolejka

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: static
pl: statyczne

en: Asc
pl: Rosnąco
