tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Category
ps: ټولی

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه

en: System
ps: سيستم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
