tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
