tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Modules
sk: Moduly

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Host
sk: Hostiteľ

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Execute
sk: Spustiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
