tapis_system (1.4.1-alpha7) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: System
ug: سېستىما

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
